IP adresiniz: 54.90.127.10 -
Kan vermek isteyen gönüllüler arasında arama yapmak için aşağıdaki form'un herhangi bir bölümünden talebinizi belirleyerek kan bağışında bulunmak isteyen kimselerin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Form da bulunan Kan Grubu, Bulunduğu Şehir ve Cinsiyet kriterlerini arama yaparken, tümünü bir arada kullanabileceğiniz gibi ayrı ayrı da kullanarak arama yapabilirsiniz.


Kayıt Arama Formu
Kan grubu : (Lütfen aradığınız kan grubunu seçiniz.)
Bulunduğu şehir : ( Lütfen aradığınız kan grubunu içerecek şehir'i seçiniz.)
Trombosit Özel: : Trombosit gönüllüsü arıyorum!
Uyarı: Trombosit bağışı arayan hasta yakınlarının bu alanı işaretleyerek arama yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde Trombosit bağışlamak isteyen Kan gönüllülerine ulaşamazlar!

Hatırlatma: Gönüllülerimizden zaman zaman "ben siteye kayıtlıyım. Kayıt aktivasyonumu da gerçekleştirdim, daha önce kayıt aramada kaydımı görüyordum fakat kayıt güncelleştirmesi yaptım şimdi aramada kendimi göremiyorum" şeklinde mesajlar alıyoruz. Eğer kaydınız da son Kan verdiğiniz tarih bilgisi üzerinden 90 gün (3 aylık kan verememe süresi) geçmediyse, sistem otomatik olarak 90 günlük süre içinde tekrar kan bağışında bulunamayacağınızdan olayı kan arayanlara vakit kaybı yaratmamak sebebiyle ilgili kayıtları arama sonuçlarında gizler. En son kan verdiğiniz tarih üzerinden 90 gün geçtiği anda sistem otomatik olarak kaydınızı tekrar kayıt aramalarda görünür duruma çevirir.

www.kanbankasi.gen.tr - 'bir yaşama umut verin!...Kanbankasi grubu kuruldu, katılın ve paylaşın.bisiklet - bisikletçi - oğuzhan - vizesi - ozon cihazı - ozon jenaratorü -